SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karcher, fshes industriale kualitet gjerman!
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '17
ID e produktit :
129706
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fshesen ne gjendje perfekte me rrym, e ardhur nga gjermania. Ksi lloj fshesave jan te prodhuara per industri dhe jan teper kualitet qe mund te punon me or te tera... Vjen me keset prej letre te cilat kushtojn shum shtrejt dhe i ka diku 15 cop per ma shum na kontaktoni!Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mehmet
Pejë
38649337006
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »