SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Traktori Imt 560 shitet urgjent
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '16
ID e produktit :
129723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Imt 560 esht ne gjendje shum te mir teknike ka goma te reja dhe esht ne gjendje pune pres blers serjoz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
eduard
Prishtinë
049589792
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »