SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet biznesi ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '17
ID e produktit :
129732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet biznesi ne qender te Prishtines, saktesisht ne rrugen Rexhep Luci, i veprimtarise hoteliere, i destinuar si Pub, ashtu edhe e ka emrin momental City Pub, lokali eshte rishtas i renovuar, ka ambient te ngrohet dhe relaksuses mbrenda, dhe nje teras simptike me pamje ne rrugen Rrexhep Luci, eshte rruge ku gjindet kafiteri te njohura te kryeqytetit, nder me te frekuentuarat ne Prishtine, me rastin e arritjes se marveshjes per shitjen e biznesit, kontraten e lidhni me pronarin e lokalit ne baze kushteve qe i percaktoni ju vet .

Kontakt : 045-524-404 ( viber )
045=372-029 ( viber )
Informata rreth publikuesit
call center
Rexhep Luci [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »