SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PS4 500gb + 2 controllers + 5 games
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
ID e produktit :
129762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PS4 500GB është markë të re origjinale të re në kuti nuk përdoret kurrë nuk u hap ende në kuti me një gjuhë të plotë menu dhe pajisje të plotë me 2 kontrollorët, kufje dhe 5 ndeshje pa pagesë etj

Garanci: 1 Vit International garanci dhe 90 ditë politikën e kthimit, e cila është e vlefshme edhe në vendin tuaj, si dhe

Na Kontaktoni Online tani për më shumë informacion:

Whatsapp: +2349051616038
www.facebook.com/electronicsdealerlimited 
Informata rreth publikuesit
shaik masthan
Prizren
+2349051616038
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »