SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten prerse per pllaka dhe granit
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '16
ID e produktit :
129921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten prerse per pllaka dhe granit gjatsija 1.50 qmimi 2500 dhe tjetra gjatsia 2,50 qmimi 8500 te rejaa se sapo ardhura nga jasht numri kontaktus 044661385
Informata rreth publikuesit
Ridvan
049334082
mitrovic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »