SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Belgian & Golden Retriever
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
ID e produktit :
130097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten : belgian Malinois , femen cmimi 150 euro . Golden Retriever Mashkull cmimi 250 euro. Kelyshat posedojn libreza , vaksina dhe jan te pastruar nga parazitet.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qera
Prishtinë
044700472 / 049209040
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »