SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IZOLIMI 'NOTI' BEJM TERMO DHE HIDRO IZOLIME
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '16
ID e produktit :
130323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë termo dhe hidro izolime në mënyrë profesjonale :

Bejmë izolime :
- Te kulmeve te rrafshta
- Bodrumeve,
- Banjove,
- Terasa,
- Pishinave etj.
Bejmë izolime me material :
- GJERMAN
- (BAUDER)
- ITALIAN
- INDEX
- SOLLVEN
- MAKEDON
PUNOJME ME MATERIALET TONA POR NE RASTE TJETRA EDHE VETEM PUN DORE SIPAS MARVESHJES SE KLIENTIT.

PUNOJM NE TE GJITH TERRITORIN E KOSOVES

Me respek nga Fatmir Rama.( IZOLIMI NOTI )

Nr.kontaktues: 049 272 290 044 934 456
Informata rreth publikuesit
fati
Mitrovicë
049 272290
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »