SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten rruzat per qaf punim dore shum tveqanta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '17
ID e produktit :
130416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten komplet me qmim tvolitshem jan 30 pal rruza nese mirren me shumice qmimi ka 2 euro per cope ndersa veqmas qmimi 4 euro copa kombinihen me gjithqka t'thjeshta dhe tbukura per ma shum kontakto n'email nwhatsapp ose viber: 0038649602758

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dimi'Bana
049602758
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »