SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten mobiljet
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
ID e produktit :
130469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy kauqa dhe nje fotele.
Jane te punuara me porosi, kualitative dhe ne gjendje shume te mire.
Kauqat dhe fotelja jane shume funksionale, mund te perdoren edhe per dhome pritje edhe per dhome gjumi. Kauqat mund te shtrihen gjithashtu edhe fotelja mund te perdoren per fjetje.
Çmimi i i fundit i komplet mobiljeve 450, nuk ndahen!

Tel (Viber):
+37744718079
+37744990833
Informata rreth publikuesit
betim
Prishtinë
044718079
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »