SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MacBook Pro
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '16
ID e produktit :
130538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet MacBook Pro eshte ne gjendje te mire dhe eshte I ri I posa ardhur nga gjermania . eshte I perdorum shum pak.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
+38649888326
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »