SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten pajisjet komplet te nje palestre ne Tirane
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
130539
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten pajisjet komplet te nje palestre ne Tirane ne gjendje pune te gjitha me te gjitha cfar ka brenda,27 cop makineri,12 cop stola te ndryshem,cardio 13 cop (5pista,5elipticall dhe 3 bicikleta),13 cop boshte dhe 1200 kg pesha olimpike,sete girash 2-45kg nga 2 kg rritje si dhe dollapet dhe sauna,cmimi total 45,000 euro
Tel: +355693220385
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »