SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhoma me qera per femra. 65 euro per person ME TE GJITHA SHPENZIMET
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
ID e produktit :
130544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dhoma me qera per femra ne Prishtine ne Mahallen e Muhaxhereve. Kuzhina dhe banjo shfrytzohet edhe nga bashkbanueset e tjera. Ne cmim perfshihet ngrohja gjate dimrit, Wi-Fi, TV, uje dhe rryme 24h.
Informata rreth publikuesit
Rozafa
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »