SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHKOLLA E AIKIDO
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '16
ID e produktit :
130569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me 01.10.2012 u hap shkolla e pare e arteve marciale AIKIDO.
Shkolla eshte e licensuar edhe nga Ministria.
Eshte shkolla e vetme e AIKIDO-se ne Kosove.

Trajnimet mbahen
3 here ne jave per te Rritur: E hene, E merkure, E premte - Orari : 21:30.

2 here ne jave per Femije: E Shtunde dhe E Diele - Orari 09:30

Duke klikuar ne link mund ta shifni se kush jemi ne:
Te gjithe te interesuarit i mirepresim.

Pagesa mujore eshte 15 Euro.

Links:
Per me teper se kush jemi ne mund te na ndiqni ne :

www.facebook.com/kenkai.dojo/ 

www.youtube.com/channel/UCFkp4QCIpIVrpI8CZghb7uw 
Informata rreth publikuesit
Kenkai
Prishtinë
+37744726585
Pallati i rinise [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »