SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW modulator mp3,USB,SD katel,AUX
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '17
ID e produktit :
130605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
YATOUR mp3 modulatore (Digital Music Changer)
Instalohet ne radio orgjinale fabrikisht te veturave BMW .
Kontrolli me anë të butonave në radio ekzistuese te vetures dhe butonat e kontrollit në timon tuaj drejtues.
Digital Music Changer (mp3 modulatori) lidhet me kabull direkt ne radio,( jo FM modulator me vale ),
Eshte zavendesim i CD magazines, muzikat vendosen ne USB ose SD kartel, keshtu qe mundesh me i ndrru dhe me i rendite sipas deshires.
Perkrah USB ,SD kartel ,ka AUX hyrje per paisje opcionale.(Iphone,Ipod,DVD etj)
Muzikat ndahen ne grupe ( folldera CD01,CD02,CD03... ),ne aq grupe sa pulla me numra i ka radio, radiot zakonisht i kan 6 deri 10 pulla me numra per radio stacione keshtu qe 6 deri 10 grupe me muzika mundesh me i pas ne dispozicion.
Brenda qdo grupi (CD01,CD02,CD03...) mundesh me i vendose deri 99 kenge,

Jemi perfaqsues per Kosove i kompanis YATOUR , www.vcarlink.com/egsjj.asp?id=3 

Kontakti:
BM ELECTRONIC service
Kongresi I Manastirit 33
11000 Podujeve
KOSOVE
Tel 044/049 171374
Viber,WhatsApp +38649171374
bmelectronic@gmail.com
www.bmelectronic.com 
www.facebook.com/BmElectronicService 

Per klient nga qytetet tjera produktin mund te jua dergojm me poste te shpejt ekspres brenda Kosoves per 24 ore qe kushton 3 euro
Informata rreth publikuesit
BM ELECTRONIC
Besianë
044/049 171374
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »