SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DYER PER GARAZHA - SWISS DOOR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
ID e produktit :
130679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dyer për Garazha të cilësisë së lartë.
Tek ne të gjitha produktet janë të çertifikuara me vulë të stampuar. Me prejardhje të sigurt nga kompanite me te njohura Europiane:
-FLEXIFORCE
-BENINCA
Ofrojmë këto shërbime:
- Dyer për Garazha
- Dyer Senzorike
- Motora për dyer
10 VITE GARANCION
Ne gjindemi në Zonen Industriale - Çagllavicë, Prishtinë,
Si dhe ne Magjistralen Gjilan - Ferizaj ( ne fshatin Pozheran, Komuna e Vitis).
Na kontaktoni:
044 90 11 99
049 33 16 66
Informata rreth publikuesit
adonis
Prishtinë
044 424 788
Zona Industriale Cagllavice, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »