SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes cd dhe dorz te playstation 3 ps3
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '16
ID e produktit :
130710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dorza e ps3 bashk me kabell per mbushje - 25€Call of duty 4 - 15€Battlefield - 15€Call of duty 2- 10€NHL 13 - 5€dorza dhe cd jan ne gjendje të mir jan pak të perdorura jan te sjellura nga finlanda para disa muajvena kontaktoni vetëm në viber : +37745936898

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinoor
+37745936898
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »