SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mesime Private Violoncel
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '16
ID e produktit :
130746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Japim mësime private në Violoncel për fillestar apo cdo moshë dhe nivel përgatitjeje. Profesori është nga Tirana dhe i Diplomuar ne Akademine e Arteve te Tiranes & Master të kryer në Romë,me eksperiencë te gjatë pune .
Informata rreth publikuesit
adorel
+38643977260
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »