SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iphone 4 i ri
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '16
ID e produktit :
130820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iPhone 4 i ri I bardh I ardhur nga zvicra as ni grith se ka. punon perfekt Posedon adapter dhe dy mbrojtse per ma shum kontaktoni ne viber +386 49 874 415
Informata rreth publikuesit
Rilind
Munich, Germany
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »