SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karrote-Molle-Xhenxhefil
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
1310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetem 3 perberes: Karrote-Molle-Xhenxhefil. E thjeshte, e shijshme dhe plot ushqyes.
Ky eshte lengu perfekt para se te nisni diten tuaj te ngarkuar.
Parandalon ftohjen dhe gripin.

Nga BioNatural Shop
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »