SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet smartphone Sony Xperia Z1
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '16
ID e produktit :
131028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet smartphone Sony Xperia Z1 ne gjendje shume te mire teknike dhe shume i ruajtur.

Viber: +37744188012
Informata rreth publikuesit
Elvin
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »