SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten fellnet 18
Çmimi fillestar :
€650.00
Ju kurseni :
€52.00 (8% zbritje)
Çmimi :
€598.00 Çmimi rritet në €650.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
ID e produktit :
131103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes 4 fellnet me goma dimri dhe me goma vere
gomat e dimrit jane te perdorura vetem 1 muaj
ndersa ato te veres 5 muaj
per passat per audi
per kontakt 049141468
Informata rreth publikuesit
Visar
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »