SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nxemje qendrore me dru/qymyr, pelet, elektrike, ekonomike
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
ID e produktit :
131190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë shitjen dhe instalimin e nxemjes qendrore me :1. Dru / Qymyr.2. Pelet3. Energji elektrike 4. Ekonomike. Merr 1 kw energji elektrike ndërsa jep 4 kw energji termike.Kalda/stufa 5 vite garancionRadijatorët 10 vite garancion Gypa e bakrit dhe inox. Inoxi preferohet më shumë se bakri ngase ka përparësi më të mëdha. Edhe në punën tonë ke I garancion.Kontakt: 044 447 885 - 049 273 117Viber: +386 49 273 117

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haki
Prishtinë
044 447 885 / 049 273 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »