SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
"çaj" për fyt të lënduar
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '15
ID e produktit :
1312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Në një kavanoz, kombinoni feta limoni, mjaltë organik dhe feta xhenxhefili. Mbylleni kavanozin dhe vëndoseni atë në frigorifer. Ajo do të formojë një "pelte". Ruhet në frigorifer 2-3 muaj.
Shërbehet: 1 lugë pelte në gotë dhe derdhni ujë të valuar mbi të.

Nga BioNatural Shop
Informata rreth publikuesit
BioNatural Shop
Prishtinë
049227220
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »