SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Disqe, Brusa, Shajbne per Prerjen e Metaleve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
131232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kemi: Disqe, Brusa, Shajbne per Prerjen e Metaleve si dhe per Smerilimin ( Lemimim ,Rrafshimin ) e Granitit, Mermerit dhe Teraserit, dimenzione te ndryshme, prodhim nga firma e njohur gjermane EMPORA. Poashtu kemi Disqe edhe per prerjen e Granitit, Mermerit, Gurit, Pllakave etj..... Per Granit, Mermer, Guri, Pllaka, Blloka, Metal etj ....etj...
Informata rreth publikuesit
Besim
Vushtrri
044-213-161
Rr Gj.K. Skenderbeu [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »