SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peshkira nga Gjermania
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
131234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kemi Peshkira me shumice (30000 cope) te importuara nga Gjermania. Peshkirat jane 100x50cm dhe 5 ngjyra si shihen ne foto. 100% Pamuk. Cmimi sipas sasis qe ju kerkoni. Na kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
Besim
Vushtrri
044-213-161
Gj.K. Skenderbeu [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »