SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolina Karrika Qadra per Teras Oborr Balkon
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
131235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kemi: Tavolina,Karrika,Qadra per Terasa, Balkon, Oborr te ardhura nga Gjermania. Te gjitha jane prej Aluminit. Qualitet i larte Gjerman. Tavolinat jane 150x95 cm dhe 70x70 cm. Qadra kemi 180 cm dhe 300cm diameter po ashtu te aluminit. Shesim me shumice dhe pakice. Per informata me te hollsishme lajmrohuni ne telefon, Viber. Info@primatex-ks.com
Firma Primatex Vushtrri.
Informata rreth publikuesit
Besim
Vushtrri
044-213-161
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »