SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Note 10.1 - 2.4GHz/3GB Ram/16GB
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor
ID e produktit :
131239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjedje te rregullt, i ri i ardhur nga Gjermania. Perkrah rrjetin 3G/4G(LTE) si dhe WIFI, permban Lapsin elektronik por mund te kontrollohet edhe me gisht. Gjithashtu permban IR LED (Universal Remote Control) i cili mund te perdoret si telepilot i TV, Reciver, Aux etj.

Specifikat:
- 2.3 GHz Quad-Core Procesor,
- 3 GB RAM memorje,
- 8 MP kamera kryesore + 2.0 kamera perpara,
- Full HD (1080p) display me 10.1"(2560x1600),
- GPS /GLONASS,
- Stylus S-pen,
- Smart Remote,
- Bateria 8,220 mAh.

=Per me shum specifika klikoni ne linkun e meposhtem: www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_10_1_(2014_edition)-5677.php 
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
0123456789
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »