SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5 dhe Samsung s3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
ID e produktit :
131246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten iPhone 5 dhe Samsung s3
iPhone 5 : 32Gb i zi ne gjendje te mir i ruajtur.
Samsung s3 Neo: 16Gb, verzion 4.4.2(mundsi ndryshimi),
Informata rreth publikuesit
b
Prishtinë
044523333
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »