SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xbox 360 Live URGJENT
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
ID e produktit :
131267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet xbox 360 per 350 euro por urgjent nuk bej nderrime kerkoj bleres serioz vjen dhe nje cd falas quhet mass 3 effect dhe dy gjëstika ne gjilan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blodion
045/650/805
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »