SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Panasonic TH-58PF11EK Plasma TV
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
ID e produktit :
131281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Panasonic TH-58PF11EK Plasma TV me madhësi prej 58 inch apo 147 cm është FULL HD (1080p). Lidhja mes TV dhe mjeteve tjera elektronike mund të bëhet përmes : VGA, SVGA, XGA.

TV është i ardhur nga Zvicra.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Numri për kontakt : 044 127 042 ( Bedri )
Informata rreth publikuesit
Erjon
Prizren
+37744127042
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »