SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet invertari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
ID e produktit :
131296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet invertari Komplet per Kafiteri ose Restorante etj...Jane ne gjendje te rregullt te ruajtura rreth qmimit na kontaktoni sepse esht mjaft i volitshem dhe i justifikushem , Falimenderit -!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mustaf
Podujeva
044/234-241 , 049/327-245
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »