SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LG G3 16GB me 3GB RAM. I ardhur nga norvegjia
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '16
ID e produktit :
131303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lg g3 me 3gb ram memorje, i perdorur por i ruajtur dhe ne gjendje perfekte. Ka sistemin 6.0 marshmellow android. Punon me qdo kartele.
Informata rreth publikuesit
Krenar
Mitrovicë
049 661 942
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »