SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
qen husky
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '16
ID e produktit :
131324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes 2 qen husky me qmim te volitshem
gjinia:1 mashkell dhe 1 femer
arsye e shitjes nuk po mundem mu kujdes
te interesuarit tel 045370458 dhe viber +37745370458
qent mund te blihen ndaras dhe bashk .qmimi per 2 qent eshte 120 euro
Informata rreth publikuesit
xhentian
Gjilan
045370458
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »