SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F 32GB + 2 Acc Clash of Clans
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '16
ID e produktit :
131382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F 32GB + 2 Acc Clash of Clans
Telefoni shoqerohet me te gjitha aksesoret origjinal dhe i gatshem per cfardo lloj prove, gjithashtu edhe me fleten e blerjes! Esht mjaft i mbajtur pa dallim nga i riu.
Per me shume +355684392111 me Shkruani ne WhatsApp :D
Informata rreth publikuesit
bismir
Prishtinë
+355694512701
Elbasan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »