SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
3 Qen Husky siberian
Çmimi :
Falas
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
ID e produktit :
131421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Foshnjat pabesueshme Husky siberian me shenja të bukura tani në dispozicion për të parë. 1 meshkuj dhe 2 femra janë ende në dispozicion. Ne vetë dy prindërit dhe e mbeturinave atje të dytë, ato të fundit janë shitur të shpejtë në mënyrë rezervë, ndërsa u mund. Ata shumë janë të shëndetshëm, duke u blerë deri në ambiente të mbyllura dhe rreth fëmijëve dhe janë duke u trajtuar në baza ditore. Do të jetë rregullisht vet kontrollohen.
kontaktoni nëpërmjet

EMAIL...( feinerketja1@gmail.com)

Whatsapp..........0023 7679 916 206
Informata rreth publikuesit
Costa
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »