SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fabrika komo -D per veshjen me lekur te interierit tvetures
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '16
ID e produktit :
131460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me mundsi te dizajnimit dhe rregullimin e te gjithe interierit tvetures duke perfshire: sedilje,tapacira,tavanet e kerrit,timona...... etj poashtu bejme rregullimin e gjitha ulseve tjera tkafes,tmotorit,mjeteve tjera qe kan nevoj per intervenim Gjindemi ne RahovecNr kontakti :045-276-720Vib: +37744415348

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beni
045276720
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »