SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony PlayStation 4 500GB
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
ID e produktit :
131461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sony PlayStation 4 500GB

specifikimet
500GB hard drive
processor 1.84 TFLOPS graphics
8GB GDDR5 RAM
Qasja në Apps streaming si Netflix dhe Hulu Plus
Dualshock 4 kontrollues të përfshira
port HDMI
USB 3.0 port
Gjendja: i ri
Përmasat: 18.88 "x13.38" x4.25 "
Pesha: 9.97lb.
Në kutinë e: PS4 Sistemit 500GB, DualShock 4 kontrollues wireless, A / C kurrizit të energjisë, kabllo HDMI, mono

kufje, USB akuzuar kabllo.

Kontakti Email: q11ltd10@gmail.com
Skype ID: marv.tarir1
Informata rreth publikuesit
q11ltd10
Librazhd [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »