SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 5s, i ruajtur dhe funksional
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
ID e produktit :
131504
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iphone 5s versioni 9.3.3. Ka ende garancion deri ne muajin Tetor, shitet bashk me letren e garancionit. Eshte i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt. Shitet komplet me adapter°juese, gjithashtu edhe mbushesin me rryme. Ka glass dhe folie ne te dyja anet.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arnisa
044/458/504
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »