SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Navigacion. Formatizim, Instalim, Programe, etj... PËR TELEFONA
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '17
ID e produktit :
131568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë instalimin e programeve të ndryshme
Edhe programet që jan me pare,
Dhe gjitha problemet e telefonit qka ju mendoni që i keni në telefon

1. Formatizimin e Telefonave android, pa humbjen e fotove, dokumentave, apo muzikave, tuaja.

2. Instalimin e Navigacionit, Nga Kosova në të gjitha shtetet të tjera të botës

3.Instalimin e të gjitha programve të reja dhe shum të dobishme për ju, qka ju nuk mund ti keni...

4. Instalimin e lojrave shum të mira,

5. Instalimin e Launcher, apo themes (pamjen e telefonit), shum te mira HD dhe pa ndërprerje

6. bëjmë Batterin më të qëndrueshme, që ta mbaj sa më gjat batterin

7. Instalimi e programit, të gjetjes së telefonit, në rast se e keni humbur, ose nese tashmë e keni të humbur, të sigurohemi që të dhënat tuaja si foto, muzika, dokumente të ndryshme, mos ti ket në dor njeri tjeter.

8. Të gjitha këto gjëra apo ndonjë problem cilëdo ta keni, me qmim shumë të volitshëm, vetëm 10 euro.

Na Kontaktoni edhe nëse keni ndonjë problem tjetër, që ndoshta unë nuk e kam cekur, ose ndonjë program që dëshironi ta keni, por që smundeni ta keni apo instaloni

Nr. kontaktues 045/680-573
Viber. +37745680573
Whats upp. +37745680573

SAMSUNG, Gjitha modelet
LG, Gjitha modelet
SONY, Gjitha modelet
HTC, Gjitha modelet
MOTOROLA, Gjitha modelet
WIKO, Gjitha modelet
HUAWEI, Gjitha modelet
LENOVO, Gjitha modelet
ACER, Gjitha modelet
ASUS, Gjitha modelet
ALCATEL, Gjitha modelet
ETJ ETJ......
Informata rreth publikuesit
Taulant
045680573
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »