SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Reklama 3d me mikro cip
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '16
ID e produktit :
131588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reklamo biznesin tuaj me reklam 3d qe punon me card ose usb dhe mund te fusesh lloje te ndryshe te reklamave sipas deshires, gjatesia e ksaj reklame osht 1 meter lartesi me 2.20 m gjersi.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Pristina
049666937
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »