SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolina me karrige dhe Luhatese qeliku
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '16
ID e produktit :
131590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tavolinat me karrige dhe luhatese qeliku, jan te pershtatshme per ambiente te jashtme por edhe per kafene dhe restorante, qmimi sipas marrveshjes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Pristina
049666937
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »