SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fllanza japoneze
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '16
ID e produktit :
131614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 27 fllanza japoneze, 20 jon femna 7 meshkuj jan 2 muaj e gjysme kan filuar te bejn ve, gjithsejt 50 euro, kafazi i madh i cili ka vendin e ushqimit 2 dyert si dhe shum te rendeshishmen vendin per ti pastruar shum leht , me an te llastres e cila largohet dhe futet shum leht ne kafaz ,cmimi i kafazit 70 euro , dhe kafazi ndihmes i vogli (i bardhi ne foto ) i paisur komplet 10 euro.Per bleres serioz cmimi i negociushem. Ne qofse merren te gjitha, gjithesejt 130 euro.
Nr kontaktues 044 356 325
Informata rreth publikuesit
Shqiptar
Prishtinë
044356325
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »