SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet karroce per DY FEMIJE !
Çmimi fillestar :
€190.00
Ju kurseni :
€19.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€171.00 Çmimi rritet në €190.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt
ID e produktit :
131746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Karroca eshte pothuajse e re dhe ne gjendje shume te mire, ka ardhur nga jashte vendit finlandadhe eshte teper cilesore firma HERQULES swiss design. ...

Viber +38649728102
Thirje pas 17:00
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
049728102
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »