SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PLAYSTATION 3 superslim 044/439-977
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor
ID e produktit :
131797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Playstation 3 superslim ështe 2 muaj i përdorur dhe shumë i ruajtur me 2 Jostika dhe me 1 CD " PES 2013 " cmimi i volitshëm aryeja e shitjës sepse e kemi blerë PS4 kërkoj blerës serioz.
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044163114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »