SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EXTREM GAMING DIZAJN PC i7- ATI HD - SSD -HDD - 10RAM
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '17
ID e produktit :
131913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
||Shitet Shtepiza High Performance Gaming-Dizajn Computers||

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

Vetem Shtepiza = 500 Euro
---Sistemi Operativ = Windows 10 Pro 64-Bit

---Case(Shtepiza) = Cooler Master CM Stacker 830 SE Me LED

---Poweri = BeQuiet Straight Power BQT E5-700WATT

---Pllaka: Intel DH55TC

---Proccesori = Intel Core™ i7-870 Processor
(8M Cache, 2.93 GHz,Max Turbo 3.60 GHz) 8-CPU

---CPU Cooler = Scythe Big Shuriken 2 120mm FAN

---Kartela Grafike =SAPPHIRE ATI Radeon HD 6870 1GB 256-bit GDDR5 MBI 6GB Sharing

---Ram = 10 GB DDR3

---SSD = 128 GB Lite-On SATA-3 6.0Gbps

---HDD = 1TB (1000GB) WD SATA-2 64MB Cache

---DVD+/-RW Sata

---Fan Controller

1.Monitor Philips 19IV2 Widescreen Speakers Integrum (Zvoshnik)=19Inch = Plus +40 Euro

2.Monitor Acer G195HQV Widescreen =19Inch =Plus +35 Euro

3.Monitor Sony SDM-HX93 19Inch =Plus +30 Euro

Tastatur+Maus+Kabllat Percjellse =Plus + 10Euro
(1 Monitor Mundesi Zgjedhje)

----Sapo Ardhur nga Zvicrra, Osht Full Silent i pa Zhurshum
----Te Gjitha Programet e Nevojshe te Instaluara dhe me Porosi Programet Ekstra te Nevojshme Per Blersin Instalimi Gratis
---Mund te Perdoret Per Lojra+Dizajn+Video Montazha Gjithqka qe Lypet Performanca te Larta
Informata rreth publikuesit
BINI
Gjilan
044 941 741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »