SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GAMING-DIZAJN ---COOLER MASTER---
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
ID e produktit :
131920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
||Shitet Shtepiza High Performance Gaming-Dizajn Computers||

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

Vetem Shtepiza = 280 Euro
---Case(Shtepiza) = Cooler Master CM Stacker 830 SE Me LED
---Poweri = Silver Power Gorilla SP-SS400 400Watt
---Pllaka:ABIT IN9 32X-MAX Support 32GB RAM ME LED+ERROR DISPLAY+POWER+RESET BUTON
---Proccesori = Intel® Core2Quad Q6600
(8M Cache,2.40GHz,1066MHz FSB)(4-Core=4-Threads)
---CPU Cooler = Scythe Big Shuriken 2 120mm FAN
---Kartela Grafike =NVIDIA GeForce 9600GS 768MB 192-Bit MBI 5GB Sharing
---Ram = 4 GB
---Ram Cooler OCZ BLU LED
---HDD = 1TB (1000GB) Western Digital WD Green
---DVD+/-RW
---Fan Controller

1.Monitor Philips 19IV2 Widescreen Speakers Integrum (Zvoshnik)=19Inch = Plus +40 Euro

2.Monitor Acer G195HQV Widescreen =19Inch =Plus +40 Euro

3.Monitor Sony SDM-HX93 19Inch =Plus +35 Euro

Tastatur+Maus+Kabllat Percjellse =Plus + 10Euro
(1 Monitor Mundesi Zgjedhje)

----Sapo Ardhur nga Zvicrra, Osht Full Silent i pa Zhurshum
----Te Gjitha Programet e Nevojshe te Instaluara dhe me Porosi Programet Ekstra te Nevojshme Per Blersin Instalimi Gratis
---Mund te Perdoret Per Lojra+Dizajn+Video Montazha Gjithqka qe Lypet Performanca te Larta
Informata rreth publikuesit
BINI
Gjilan
044 941 741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »