SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUTO SERVIS ABEDINI - Diagnoz për të gjitha veturat
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
ID e produktit :
131957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUTO SERVIS - Bejm diagnostifikimin ,servisimin, dhe polirin te gjitha veturave deri ne vitin e prodhimit 2015.

Kryejm keto pune:
-Leximin dhe fshirjen e gabimeve ne vetura
-Regjenerimin e DPF Partikel Filter
-Fikjen e dritave ne instrument tabel si :
-Driten e motorrit
-AIR BAG
-ESP.
-Fikjen e drites se SERVISIT ne te gjitha veturat
-Kthimin e frenave prapa etj.

-Bejm po ashtu Kodimin e Dizneve
-Kodimin e bosh pumpes
-Kodimin e kompjuterit kryesor etj

Po ashtu bejm matjen e :
-Dizneve,
-Rregullatorit te Ajrit
-Turbines,
-EGR
Si dhe shum sensor te tjer.

-Bejm servisimin e te gjitha makinave
-Regllazh
-Polir per makina dhe kamione
-Polirin e farave( dritave)

Adresa : fshati Torine ,Lipjan

Kontakt/Viber :

+377 (0) 44 299 237
+377 (0) 45 562 771
+386 (0) 49 456 881
www.facebook.com/autoservisabedini 
Email : durimilazi@live.com
Informata rreth publikuesit
durim
Lipjan
045562771
Torine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »