SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sherbime Profesionale
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '16
ID e produktit :
131996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Driton Maloku, si pronar i firmes “TONI COLOR”, e regjistruar rishtazi në Kosovë, sjell përvojën personale 20 vjeçare të pronarit nga Austria, si i specializuar në fushën e :
• Molerimit të mureve të brendshme;
• Rrafshimin e mureve të brendshme me glet;
• Fasadave të jashtme izoluese (stirpor, rrjet, ngjitës, fasada të ndryshme) sipas marrëveshjes.

Për informacione shtesë dhe kontraktim të punës mund të thërrisni në 044 761 465.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
044 761 465
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »