SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pilot Bike
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '16
ID e produktit :
132139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pilot Pantera është përdorur vetëm 6 muaj, në gjendje të rregullt. Qmimi i blerjes 450 euro. Pjesët e bicikletës janë simano, dhe është alumin. Numri i telefonit 044-568-564.
Informata rreth publikuesit
leutrim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »