SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kalldaj per ngrohje qendrore
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '16
ID e produktit :
132177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kalldaj me te gjitha paisjet. Kapacitet per 120 metra katror. Pompa, kazani i ujit paisja per elektrike. Kalldaje perdoret me dru apo me rrym elektrike. Ne gjendje te mire dhe full funksionale.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Argjira
Prishtinë
0037745826006
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »